Opět jsme pomohli Danečkovy částkou 44 143 Kč

Rubrika: Conamen blog, Pomohli jsme
Tags:

Vážení a milí spoluobčané,

díky Vám jsme opět mohli pomoci nemocnému Danečkovy částkou 44 143 Kč.

Částka byla využita na léčebný pobyt v Adeli na Slovensku, kde bude moci Daneček absolvovat léčebný a rehabilitační pobyt.

 

Děkujeme Všem

Conamen dne 14.2.2017

Danečkovy jsme pomohli zatím částečně. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci částkou 77 007 Kč na léčebný pobyt v Piešťanech na Slovensku a sbírka pokračuje. Prosíme veřejnost o pomoc pro Danečka.

Potřebná částka 45 000 Kč
Účel sbírky: Pobyt v rehabilitačním centru
Číslo účtu: 2223 2224 / 5500
Variabilní symbol: 19990415

Jsem maminka samoživitelka. 9 let žiju sama a naprosto sama se o Danečka starám. Mému synovi Dankovi je 9 let. Je po dětské mozkové obrně. Máme za sebou 9 let těžké dřiny a poctivého cvičení, které přineslo výsledky. Daneček je veselý a snaživý chlapeček. Během posledních pěti let udělal obrovské pokroky a začal dělat první krůčky. V současné době dokáže chodit za ruku (používáme chodítka). Tomu, že Daneček začal chodit vděčíme nejkvalitnějšímu cvičení, které jsme absolvovali, které bylo moc náročné, ale moc prospěšné v centru Adeli v Piešťanech. V tomto centru jsme absolvovali čtyři rehabilitační pobyty, léčba zde je vyjímečná a jedna z nejlepších v Evropě. I z toho důvodu, že se používala v kosmické medicíně. Cvičení probíhalo každý den ve dvouhodinových intervalech. Stále cvičili bez přestávky pouze s pauzou na napití. Měli jsem k tomuto cvičení dalších 9 prospěšných procedur, které na sebe navzájem navazovali. Celkem každodenní cvičení trvalo šest hodin. Ihned po cvičení jsme měli kyslíkovou komoru, která aktivuje tělesný systém a jeho funkce. Proto má rehabilitačním cvičení větší účinek, jelikož tělo si získané informace vstřebá a uchovává.

Vzhledem k tomu, že tuto sbírku máme už několik let, kurz Eura se změnil a v současné době náklady na třítýdenní léčbu stojí 135,000 Kč.

Proto moc prosím veřejnost a lidi dobré vůle o pomoc mému synkovi v jeho obrovské snaze chodit a pomoci mu v jeho prvních krůčkách. Moc se snaží chodit a má obrovskou sílu a ochotu.

S velkým poděkováním za pomoc a s úctou k Vám maminka Danečka Halina

Nejsou žádné komentáře dosud zveřejněné.

Leave a Comment